"A journey of a thousand miles begins with a single step..."

Lao Tzu

Offer

You are invited to Remedio if you want to lose weight, want to learn about healthy nutritional habits, suffer from high blood pressure, high cholesterol, diabetes, kidney or liver disease, celiac disease, food allergies, constipations, malnutrition, cancer and you need nutritional advice

We invite adults, parents with children, teenagers.

Welcome to the Poradnia Remedio Site


Zapraszamy do poradni dietetycznej Remedio wszystkich, którzy chcą nauczyć się mądrego odżywiania. W Remedio nie tylko poznasz teoretyczne zasady, ale przede wszystkim zaczniesz stosować je na co dzień.

Jeżeli potrzebujesz zmiany i czujesz, że jesteś na nią gotowa/gotowy przyjdź do poradni dietetycznej Remedio. Pokażemy Ci nad czym warto pracować i jak to zrobić, aby efekty były jak najlepsze. Stosując metodę "małych kroków" powoli przemienisz swoje nawyki żywieniowe i styl życia. Dzięki tym zmianom zadbasz o swoją sylwetkę, zachowasz zdrowie i dobrą formę na dłużej, a nawet poczujesz różnicę w podejściu do zwykłych codziennych spraw. Poradnia dietetyczna Remedio to miejsce, które może odmienić Twoje życie.

Bo dobre odżywianie to lepsze życie.

Zapraszamy!

They trust us: