Dietetyk Warszawa MokotówSzukasz poradni dietetycznej w Warszawie oraz sprawdzonego dietetyka? Remedio jest dla Ciebie

Poradnia dietetyczna "Remedio" na warszawskim Mokotowie oferuje swoje usługi klientom i klietkom mieszkajacym w stolicy jak i miejscowościach przylegajacych do Warszawy.

Nasza poradnia usytuowana jest w prestiżowej dzielnicy warszawy jaką jest Mokotów ze znakomitym dojazdem komunikacją miejską, jak również transportem własnym. Warto zaznaczyć tutaj fakt, że mieścimy się bardzo blisko stacji pierwszej lini metra a mianowicie stacji "Wierzbno". Chcąc zaoferować swoje usługi mieszkańcom warszawy i okolic zadbaliśmy o miejsce, do którego bardzo łatwo trafią do nas mieszkańcy wszystkich osiemnastu dzielnic naszego miasta.

Jeśli szukałeś w swojej okolicy dobrej poradni dietetycznej ale bez pozytywnego skutku to zapraszamy do dietetyka Mokotów przy ul. Naruszewicza 18.

Zapraszamy mieszkańców Wilanowa, Bemowa, Białołęki, Bielan, Ochoty, Pragi Północ, Pragi Południe, Rembertowa, Śródmieścia, Targówka, Ursusa, Ursynowa, Wawra, Wesołej, Włoch, Woli, Żoliborza.

Jeżeli postanowiłeś zmienić swoje nawyki żywieniowe na wpełni zdrowe to już dzisiaj zadzwoń i umów się na spotkanie w poradni Remedio. Wiecej informacji znajdziecie w zakładce kontakt.