Szanowni Państwo,
jak co roku zachęcam do zakupu BONU UPOMINKOWEGO - prezentu gwiazdkowego na Boże Narodzenie 2015 r.
Jeżeli nie macie Państwo jeszcze pomysłu, a chcielibyście podarować Bliskiej Osobie oryginalny prezent, a dodatkowo coś, co przyniesie konkretne korzyści dla zdrowia Bliskiej Osobie to zapraszam do zakupu. 
I nie obawiajcie się, że taki prezent może być potraktowany jako sugestia, że trzeba zrzucić kilka kilogramów. Coraz częściej w gabinetach dietetycznych pojawiają się osoby, które chcą zmienić swoje nawyki na zdrowsze, aby dzięki temu po prostu o siebie zadbać.
Kto będzie zadowolony z takiego upominku:
- kobieta dbająca o siebie, która chciałaby poprawić nie tylko swój wygląd, ale także samopoczucie – zdrowy jadłospis to mniej chorób i dolegliwości tj. bóle głowy, alergie, infekcje. Podpowiem, co trzeba zmienić w nawykach, aby czuć się lepiej w swoim ciele.
- mężczyzna dbający o siebie, szczególnie ten, który chce osiągać lepsze efekty w pracy, w sporcie. Nauczę, co jeść, aby lepiej radzić sobie ze stresem i budować formę.
- kobieta w okresie menopauzy – zasugeruję zmiany w jadłospisie, które zapobiegną lub złagodzą przykre objawy.
- kobieta w ciąży – podpowiem Jej co jeść, a czego unikać, aby już teraz programować zdrowie dziecka, a także, aby po urodzeniu pozostało jak najmniej kg nadwagi.
- mama niemowlęcia i mama małego dziecka – nauczę Mamę, co podawać Maleństwu, aby dobrze się czuło i już od początku budowało zdrowe nawyki żywieniowe.
- osoby starsze, którym dolega wiele chorób tj. podwyższone ciśnienie, cukrzyca, problemy żołądkowo-jelitowe,  podwyższony cholesterol itp. – czasami wystarczy niewiele zmienić, aby dieta przyniosła korzyści dla zdrowia.

bon Poradnia dietetyczna warszawa
 
Okazja - BON UPOMINKOWY 10% taniej!!!

Teraz zapłacicie Państwo tylko:
- pierwsza wizyta w gabinecie* – cena normalna 110 zł, BON UPOMINKOWY REMEDIO 99 zł
- plan żywieniowy* – cena normalna 290 zł, BON UPOMINKOWY 260 zł
- konsultacja jednorazowa online* (dla osób, które nie będą mogły przyjść do poradni) – cena normalna 99 zł, BON UPOMINKOWY 89 zł
- program żywieniowy online 4 tygodniowy* – cena normalna 309 zł, BON UPOMINKOWY 278 zł
 * szczegóły o tym, co w danej ofercie otrzyma obdarowana osoba znajdziecie Państwo poniżej

Jak to zrobić:
- wybrać rodzaj usługi
- sprawdzić cenę i wpłacić pieniądze na konto (Poradnia Żywieniowa Remedio Agnieszka Kuczewska ING Bank Śląski 60 1050 1025 1000 0092 1590 4989)
- przesłać informację o wpłacie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
- imienny kolorowy BON UPOMINKOWY REMEDIO (bon będzie wypisany na konkretne nazwisko i odpowiednią usługę) zostanie wysłany drogą mailową (PDF) lub, jeśli ktoś woli, wydrukowany i wysłany na podany adres pocztowy.
- BON UPOMINKOWY REMEDIO ważny jest 3 miesiące od daty zakupu. Bliska Osoba będzie więc miała sporo czasu, aby umówić się na wizytę.

Podaruj Bliskiej Osobie dobre samopoczucie. Kup Bon Upominkowy Remedio już dziś