PORADNIA DIETETYCZNA REMEDIO powstała z potrzeby serca założycielki Agnieszki Kuczewskiej – z wykształcenia specjalisty żywienia człowieka, z zamiłowania i charakteru osoby lubiącej pomagać i wspierać innych. W Remedio dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem, ale także motywujemy do osiągnięcia celu. Naszym pacjentom pomagamy zmienić na stałe „niezdrowe” nawyki żywieniowe. W Remedio wspieramy, bo rozumiemy, jak trudno jest przejść przez zmianę, pomimo tego, że to zmiana na lepsze.

Nazwa poradni Remedio powstała z łacińskiego „remedium”, czyli „środek zaradczy, lekarstwo” – wierzymy, że zdrowe nawyki żywieniowe i zdrowy styl życia mogą zapobiec wielu chorobom i przyczynić się do długiego, zdrowego i radosnego życia. Poradnia Remedio istnieje od 2010 r.

Profesjonalnie:

 

Z wykształcenia – specjalista żywienia człowieka. Kilkanaście lat praktyki zawodowej związanej m. in. z tematyką żywności specjalistycznej, przeznaczonej dla pacjentów szczególnie wrażliwych np. dzieci z alergią pokarmową, pacjentów niedożywionych z powodu choroby. Bogate doświadczenie we współpracy z lekarzami, dietetykami, pacjentami i ich rodzinami.

portretPL

Osobiście:

 

Jestem nie tylko teoretykiem, ale też praktykiem racjonalnego odżywiania i zdrowego stylu życia. Zaczęłam interesować się dietą wiele lat temu, bo chciałam po prostu zadbać o własną linię. Dzięki osobistym doświadczeniom rozumiem osoby, które chcą zrzucić zbędne kilogramy. Wiem, że zmiana stylu życia nie jest łatwa i nie jest czymś, co się dzieje z dnia na dzień. Trzeba się do niej przygotować. Nie tylko teoretycznie, ale także wewnętrznie. Znaleźć czas, aby zastanowić się nad tym, co ważne. Może zrobić listę rzeczy, które trzeba zmienić? Potem wprowadzać zmiany małymi kroczkami – osiągnięte drobne sukcesy będą motywacją do dalszej pracy. Zachęcam moich pacjentów do dbania o siebie poprzez trwałą zmianę nawyków żywieniowych i stylu życia, bo wiem, że taka zmiana to więcej zdrowia, radości i optymizmu.